Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Full HD tapety ke stažení - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro PC, tablet, smartphone, displej, phablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, FreeBSD, Windows Me, Windows 7, Windows 2000, Linux Ubuntu, Chrome OS, Slackware, Linux Xubuntu, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na plochu počítače z kategorií květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, noční města, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, hudební tapety, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 800x1280, 360x640, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 1600x1200, 1536x864, 800x600, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1280x1024, 1800x1440, 1152x1920, 1200x1920, HD 1280x720, 2560x1440 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, hardware, nástroje, ekonomie a ekonomika, politika, cestování, stavebnictví, software, účetnictví, filozofie, zločin a právo, český jazyk, počítače, kultura, chemie, příroda, věda, internet, nápoje, nemoce, lékařství a medicína, matematika, školství, materiály atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, geocaching, státy usa, týmy NHL, země EU apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Pro dívky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické a podobně.

Klíčová slova: K, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Superhry a hry online zdarma, Christina Aguilera, Webové online testy zdarma, Vše o Vánocích, Seznam souborových přípon, Nádherná Avril Lavigne, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší hry pro dívky, cestování, Obrázky a kliparty zdarma

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, PC, počítač, mobil, displej, phablet, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Slackware, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 7, OSX, Windows 10. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní wallpapery, fraktály, květiny, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, vesmír, kosmos, zvířata, free wallpapers, flóra, stromy, motorky. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 1920x1080, 360x640, 1536x2048, 2560x2048, 1536x2560, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1152x864, 3200x1200, HD 1280x720, 1200x1920, 1152x1920, 2048x1080, 1440x900 atd.

Keywords:počítače, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, volný čas, Obrázek Těhulky, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, Vlajky států USA, Isla Fisher, zábava, Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Počítačové tapety pro Windows - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro počítač, PC, mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, tablet, smartphone, monitor, ultrabook, displej a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 7, Windows NT, Linux Mint, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, příroda, krajina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hudební tapety, zvířata, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, noční města, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, vesmír, planety, galaxie, rostliny, květiny, kytky, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 750x1334, 1920x1280, 854x480, 1680x1050, 1440x2560, 375x812, HD 1280x720, 1280x768, 2560x1440, 1600x2560, 1440x900, 360x760, 1536x864, 1280x854, 375x667 atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: zeměpis, tipy, Seznam vlajek měst České republiky, Cameron Diaz, internetové stránky, R, V, Bandeiras dos países do mundo, info, výukové pomůcky, Dopravní značky, Ilustrační obrázky

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, ptáci, přístroje, symboly, ženy a dívky, rostliny, muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, ovoce, mapy, nápoje, stavby, věda, Vánoce a Advent, sport, láska, jídlo a nápoje, halloween, zelenina, nástroje a přístroje, hudba atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O manželství, O škole, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O ženách, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: linky, Free game online hry, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Sexy Cindy Crawford, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, URL, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, Biografie slavných osobností, Full HD pozadí na PC, webové stránky

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Barbie hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventury, Oddechové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Smrk, Drážďany, Keramický adventní věnec, Vánoční stromeček, Brno, Vánoční koule, Korálky, Stromeček, Text, Santa, Vánoční koledy, Kinder, Vánoční trhy, Dia, Rostliny, Anglicky, Špalda, Vánoční ozdoby, Wallpaper, Milka, Vánoční punč, Dárky, Vánoční prostírání, Adventní svícen, Linux, Vánoční stromek, Atmosféra, Pro děti, Štědrý večer, K Vytisknutí apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

úsloví, aforismy, přísloví, moudrosti, bonmoty, moudra, hlášky

Citáty slavných, úsloví, aforismy, přísloví, moudrosti, bonmoty, moudra, hlášky, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online vánoční webzine, V, webovky, Full HD tapety ke stažení, Kubovy osobní stránky o cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, doporučujeme, odkaz, Nejhranější online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přání k narozeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Chicago city
La Juventus de Turín
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Africké unie
Vlajky krajů České republiky
Tipy na Partnerské weby
Online-casinos virtuelle casinos
Doporučené internetové odkazy
Kde koupit levné letenky?
Doporučené odkazy
Ashlee Simpson
Poker online
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Jenny Mc Carthy
Přání k narození dítěte

Děkujeme vám za vaši návštěvu.