Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Frky, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Windows, O zvířátkách, O škole apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Vlajky měst České republiky, URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Celebrita Ashley Judd, cestování, humor, Full HD pozadí ke stažení, Sexy Julia Roberts, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, linky, odkaz

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, historie, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, poruchy, mytologie, herectví, herci a herečky, státní správa, podnikání a podnikatelé, přezdívky, vlastnosti, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, zločin a právo, psychologie, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost atd.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Sportovní, Logické, Strategie, Karetní, Střílečky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Síť, zábava, důležité informace

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Alabama, Montana, Arizona, New Hampshire, Delaware, Washington, Indiana, New York, Ohio, Havaj, Nebraska, Missouri, Severní Dakota, Maine, Jižní Dakota, Kentucky, Louisiana, Oklahoma, Texas, Pensylvánie, Rhode Island, Minnesota, Georgie, Virginie, Illinois atd.

černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro PC, phablet, tablet, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, mobil, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Linux Xubuntu, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 10, BlackBerry OS, OSX, Windows 98, Windows Me, Windows Server 2012, macOS. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, flóra, stromy, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, motorky, květiny, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 320x568, 1152x768, 854x480, 1680x1050, 750x1334, 360x760, 800x600, 1280x720, 2560x1600, 1280x960, 768x1024, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1024x768, 1280x800, 2560x1440 atd.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, zábava, hyperlinky, Nejhranější online testy a kvízy, Profesionální klub ledního hokeje Ottawa Senators, zeměpis, internet, internetové stránky, Evropa, odkazy, Full HD tapety na PC zdarma, pro děti

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Logické hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Adventury, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Frky, anekdoty, fórky, černý humor, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, fórky, černý humor, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, obecné zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: č, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, doporučujeme, Andrés Iniesta, zajímavosti, kuriozity, počítače, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Členské země americké federace, Státní vlajky zemí, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, F

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, New Jersey Devils, Američan, Česká královna, Továrník, Francouz, Antropolog, Fotograf, Washington Capitals, Generalissimus, Sochař, Právník, Politik, Hudebnice, Filozof, Boston Bruins, Lord, Itálie, Zavražděn, Básníci, Olympijští vítězové, Pittsburgh Penguins, Američané, Producent, Prezidenti ČR, Vrah, HIV pozitivní, NHL, Trenérka, Spisovatel, Podnikatelé, Ministr zahraničí, Herec, Trest smrti, Mim, Režisér apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát soubory následujících typů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Moudrosti, výroky, přísloví, rčení, hlášky, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, přísloví, rčení, hlášky, bonmoty, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Obrázky na plochu PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, mobil, monitor, počítač, PC, tablet, mobilní telefon, phablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 7, OSX, Windows Me, SUSE Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, psi a štěňátka, wallpapery, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, letadla, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, auta, hry a herní wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hudební tapety, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 360x640, 800x600, 375x812, hi res 2560x1920, 768x1024, 1024x768, 1280x1024, HD 1280x720, 1440x2560, 1280x800, 1680x1050, 1920x1200, 1440x960, 2048x1536, 412x846, 1152x1920 atd.

Full HD pozadí ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro phablet, počítač, smartphone, notebook, tablet, mobil, monitor, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 2000, OSX, Linux Ubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, květiny, kytky, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, auta, voda a bubliny, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 750x1334, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 2560x2048, 1024x768, 640x480, 1440x2560, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1280x1024, 800x600, 1536x864, 1280x854 atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Andrés Iniesta, Vlajky amerických států USA, Přehled zkratek a akronymů, M, Obrázky ke stažení, F, Nejhranější online hry zdarma, Nej hry online

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, křesťanství, národnost, vlastnosti, politika, státní správa, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, zločin a právo, psychologie, historie, osobnosti, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, politici, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky a tak dále.

Vtípky, fóry, fórky, černý humor, vtipy, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtípky, fóry, fórky, černý humor, vtipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky ze života, O zvířátkách, O mužích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O ženách apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Klíčová slova: volný čas, Staré hry online, webovky, Super online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Eliza Dushku, školství, tipy, Biografie slavných osobností, Adventní magazín, Super online kvízy, Obrázky ke stažení, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Wallpapers na plochu
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Naše tipy na zajímavé stránky
Kliparty zadarmo ke stažení
Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata
Linky na partnerské weby
Historie strategických válečných her
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie, životopis Isla Fisher
Partnerské internetové stránky
Gratulace k jmeninám a k narozeninám
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky vlajek
Estella Warren

Děkujeme vám za vaši návštěvu.