Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, PC, monitor, počítač, ultrabook, mobil, tablet, mobilní telefon, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Android, Java ME, Mac, Windows 98, BlackBerry OS, Windows Me, Slackware, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, hudební tapety, rostliny, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, zvířata, dopravní prostředky, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, motorky, motocykly, voda a bubliny, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 360x640, 1800x1440, 1024x600, hi res 2560x1920, 1440x900, 360x760, 320x568, 800x600, 1600x1200, 1920x1280, 750x1334, 412x846, 1440x2560, 1280x960, 360x720, 375x667 atd.

Internet, síť, informace a zábava

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Full HD wallpapers na PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro mobil, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, displej, monitor, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Mac, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows Me, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 10, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows XP, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, voda a bubliny, operační systémy, Windows, rostliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, wallpapery, jídlo a nápoje, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 360x640, 640x480, 768x1024, 375x812, 320x568, 2560x1440, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1536x2560, 1366x1024, 412x846, 1024x768, 1440x900, 750x1334, 1200x1920 atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: pro dospělé, tipy, Kliparty pro dokumenty, M, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Full HD wallpapers na PC, zeměpis, zajímavosti, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, kuriozity, Nejlepší online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Moudrosti, úsloví, bonmoty, rčení, moudra, výroky, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, bonmoty, rčení, moudra, výroky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o životě od různých známých osobností.

Informace, informace a zábava

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Strom, Rumové řezy, Květiny, Jedle, Historické ozdoby, Vánoční pozadí, Pozadí, Obrazovka, Koleda, Tapeta, Tablet, Vánoční tapety, Tisk, Řetězy, SMS, Mrazík, Omalovánky, Dia, Pastýř, Vánoční ozdoby, Lego, Zdraví, Ježíš Kristus, Santa, Sněhulák, K Tisku, Osvětlení, K Vytisknutí, Film, Tiskárna apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Keywords:hyperlinky, pro děti, doporučujeme, Přehled souborových přípon, Obrázky k vytištění a vybarvení, Online vánoční webzine, URL, Státní vlajky států světa, Gwen Stefani, Webové online testy zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší online hry zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti USA, Rakousko-Uhersko, Svatý, Miliardář, Slovenští prezidenti, Sochař, Hejtman, Němci, HIV pozitivní, Maršál, Esejista, Hudba, Prezidenti, Historik, Hokejisté, Prezidenti ČR, Philadelphia Flyers, Český slavík, Stoletá válka, Češi, Washington Capitals, Trenérka, Olympijský vítěz, Američané, Kněz, Romantismus, Zpěvačky, Herečka, Ministr, Vrah, Husité, Sebevražda, Rakušan, Slováci, Obchodník, New Jersey Devils apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Naleznete zde Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Relaxační hry, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Maria Sharapova fotky, info, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, M, Nejlepší školní testy a kvízy, Členské země americké federace, Dopravní značení

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury, Oddechové hry, online html5 hry, Logické hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, informace a zábava

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Fotografie Jennifer Lawrence, webové stránky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webovky, Online omalovánky Sport pro děti, Státní prapory všech zemí, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní svícen, Mrazík, Atmosféra, Tiskárna, K Vytisknutí, Písnička, Blahopřání, Vánoční kaktus, Vánoční koule, Vánoční stromeček, Kameňák, Sám doma, Monitor, Vánoční hvězda, Samolepky, Zima, Smrk, Cesmína, Ježíšek, Ostrava, Bůh, Televize, Rostliny, Sněhová vločka, Santa Claus, Desktop, Recepty, Přáníčko, Vánoční ozdoby, Václavské náměstí, Osvětlení do oken apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Síť, informace a zábava

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, zdarma, Full HD wallpapers na PC, K, Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, cestování, Pozadí na plochu počítače, F, Dopravní značky, odkazy, Jessica Alba, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Obrázek pomlázky na plochu PC
Tapety na plochu auta
Linky na partnerské weby
Jessica Simpson
Jenny Mc Carthy
Doporučené internetové odkazy
Celebrity Catherine Bell
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Arizona Coyotes
Odkazy na užitečné webové stránky
Ashanti
Online tetris hry zdarma
Zajímavé webové stránky
Tým NHL Dallas Stars
Zhang Ziyi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.