Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, Prezidenti ČR, Sebevražda, Svatý, Kněz, Poprava, Francie, Žijící, Protektorát, Olympijští vítězové, Komik, Rétorika, Rock ‚n‘ Roll, Čech, Český slavík, Nobelova cena, Češi, Překladatel, Olympiáda, Boston Bruins, Podnikatel, Čeští králové, AIDS, Zlatý slavík, Sochař, Zpěvačka, Faraon, KHL, Kladno, Avangard Omsk, Manýrismus, Fotograf, Teolog, Producent, Prezident USA, Starověký Egypt apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, video soubory, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy zdarma bez registrace, Kliparty pro Office, Celebrita Nelly Furtado, internet, Superhry a hry online zdarma, zdarma, Blahopřání, gratulace, Nejlepší školní testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Free game online hry, č

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, Rakousko-Uhersko, Scénárista, Podnikatel, Producent, Rakušan, Voják, Rock ‚n‘ Roll, Podnikatelé, Prezident USA, Esejista, Herec, Komunisté, Diplomat, Prezidenti USA, Sebevražda, Olympijští vítězové, Češi, Husité, Poslanec, Renesance, Sci-fi, Dramatik, Prezidenti, Historik, Skladatel, Kněz, Francouz, Fotograf, Avangard Omsk, Poslanci, První republika, Imitátor, Žijící, Romantismus, Slovák apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkazy, odkaz, V, Brazil, V, kuriozity, A, Obrázky k vybarvení, Vlajky měst České republiky, počítače, Přehled souborových přípon

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sportovci a sportovkyně, poruchy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, zločin a právo, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, křesťanství, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, národnost, politika, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, filozofie atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Oddechové, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, Logické a podobně.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v PC, tablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, phablet, mobil, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 95, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Fedora, Windows XP, Android, FreeBSD, macOS, Linux Ubuntu, Windows 10. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, motorky, motocykly, zvířata, 3D a Abstraktní, auta, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 800x600, 854x480, 640x480, 375x667, 320x568, 1280x768, 2560x1600, 1280x1024, 1536x2560, HD 1280x720, 2048x1080, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: multimédia, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Prodej, inzerce, bazar, výukové pomůcky, zábava, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Gambling, betting, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, webovky, tipy

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, bankovnictví, software, latina, filozofie, nemoce, technika, psychologie, věda, jídlo, literatura, zkratky, politika, matematika, internet, stavebnictví, různé, náboženství a křesťanství, zločin a právo, fyzika, nápoje, školství, cestování, materiály atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Výroky, úsloví, myšlenky, moudrosti, aforismy, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Výroky, úsloví, myšlenky, moudrosti, aforismy, bonmoty, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o lži, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o lásce od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, matematika, zkratky, kultura, rostliny, technika, sport, nápoje, materiály, ekonomie a ekonomika, český jazyk, školství, nástroje, psychologie, literatura, bankovnictví, různé, počítače, latina, fyzika, internet, cestování, hardware, chemie atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, mobilní telefon, mobil, notebook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, displej, PC, počítač, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 2000, Android, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, macOS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Slackware. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fantasy, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, motorky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, květiny. Dostupná rozlišení jsou 412x846, 1920x1440, 360x760, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1680x1050, 393x786, HD 1280x720, 1280x854, 1920x1200, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 800x600, Full HD 1080x1920 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: weby, humor, Webové online testy zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro dívky online, školství, Vlajky organizací, V, Wallpapers na PC ke stažení, webové stránky

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Connecticut, Washington, Aljaška, Vermont, Havaj, Jižní Dakota, Louisiana, Nové Mexiko, Pensylvánie, Maryland, Oregon, Arizona, Rhode Island, Illinois, Oklahoma, Severní Dakota, Texas, Utah, Michigan, Montana, Massachusetts, Indiana, Mississippi, Georgie, Virginie atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, Florida Panthers, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státy a jejich prapory, K, info, zdroje informací, Gillian Anderson sexy photos, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Tara Reid
Profesionální klub ledního hokeje Vegas Golden Knights
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrity Heidy Klum
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World countries and flags
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Gratulace k jmeninám a k narozeninám
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Modelo de Camara web

Děkujeme vám za vaši návštěvu.